Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATÜMRANİYE EVDEN EVE NAKLİYAT

Ümraniye Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı

İstanbul ilinin tüm semt, ilçe ve mahallelerinde taşımacılık hizmeti veren firmamız Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti ile yanınızda. Ümraniye ilçesine yakın merkez Ataşehir ofisimizde faaliyet vermekteyiz. Bu sayede Ümraniye Bölgesinde taşıma yaptıracak müşterilerimize daha cazip fiyatlar sunuyoruz.

En uygun fiyatlar ile taşıma yaparken bile kalitemizden ödün vermiyoruz. Profesyonel ekibimiz evinizde yapılabilecek her şeyi sizin için yapmaktadır. Siz taşınırken dışarıdan herhangi bir usta, tesisatçı çağırmadan tüm işlerinizi biz yapıyoruz.

25 yılı aşkın süredir ev taşıyan firmamız paketleme, de-monte ve montaj, taşıma ve yeni evde dizayn konusunda oldukça ileri bir aşamada faaliyet göstermektedir.

Siz de Ümraniye’de kaliteli bir taşıma şirketi arıyorsanız ve iyi bir hizmet almak istiyorsanız bizi arayın.

Ümraniye Evden Eve Taşımacılık Hizmeti 

Genel olarak bir nakliyat hizmeti adına bir gün içerisinde en çok tercih edilen hizmet genel olarak evden eve yapılan nakliyat hizmetleridir. Bu hizmet çatısı altında şehir içi ya da şehirlerarası ülkenin her noktasına eşya taşıma işlemi Ümraniye nakliyat bünyesinde yapılmaktadır.

 

Evden eve bir nakliyat hizmet adına en önemli konulardan biri taşıma işinde uzman olan ve uzun yıllar tecrübe kazanmış kişilerin olmasıdır. Her ev için birbirinden değişik eşya çeşitlerinden bahsetmek mümkündür. Bu yüzden her eşya için onların nasıl taşınacağı ve evden çıkacağı konusunda ciddi bir bilgi ve tecrübeye ihtiyaç duyulur. O yüzden bu alanda profesyonel bir hizmet yapılmak isteniyor ise o zaman bu işi iyi bilen çalışanların firma bünyesinde olması büyük bir önem taşır.

 

 Diğer hizmetler 

Evden eve nakliyat hizmeti adına önemli olan bir diğer hizmet ise hiç şüphe yok ki Ümraniye nakliyat gibi firmalar bünyesinde bulunan son teknoloji asansör sistemleridir. Bu sistemler bünyesinde firmalar içerisinde birbirinden kaliteli asansör sistemleri bulunur ve daire kaçıncı katta olursa olsun bütün eşyalar kusursuz bir şekilde asansör ile indirilir ve araçlara Ümraniye nakliyat bünyesinde yerleştirilir. Genel olarak yükte ve değer olarak büyük ve önemli olan eşyalar bu sistemi le kolayca indirilir. Beyaz eşyalar ya da dev televizyonlar ve daha birçok şey bu siste bünyesinde çok daha hızlı ve güvenilir bir çatı altında yapılır.

 

 Farklı hizmetler 

Evden eve taşıma işlemi adına sigorta olmazsa olmazlar arasındadır. Özellikle de bu konuda şehirler arasın yapılacak olan bir taşıma adına sigorta mecburi olarak tüm eşyalara yapılır ve güven içerisinde bir nakliyat hizmeti gerçekleştirilir. Bir nakliyat evden nakliyat hizmeti için bir başka önemli durum ise araçlardır. Tır ya da kırkayak ve değişik boyutlarda kamyon çeşitleri ile eşya taşıma hizmeti yapılır. Araçların bütün iç ve dış bakımları düzenli olarak sağlanır ve araçlar her an nakliyat hizmeti için hazır olarak bekler. Tüm bu hizmetler bünyesinde profesyonel bir nakliyat hizmeti verilir ve eşyalar kusursuz olarak Ümraniye nakliyat bünyesinde nakliye edilir.
 

Ümraniye Ev Eşyası Depolama Firması

Ataşehir ilçesindeki eşya depolarımız ile hizmetinizdeyiz. Ümraniye Bölgesinde eşya deposu ihtiyaçlarınıza anlık çözümler üretiyoruz. Depoya bırakmak istediğiniz eşyalarınızı evinizden alıp depomuza bırakıyoruz. Çok uygun fiyatlar ile eşyalarınızı kapalı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Ümraniye Ofis eşyası depolaması da yapıyoruz. Ofis eşyanızı kısa ya da uzun vadeli depomuzda muhafaza edebilirsiniz. Bunun yanında Arşiv taşıma ve depolama hizmeti için de bizden destek alabilirsiniz.