Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATSİLİVRİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Hizmet Detayları

 Adres ve ikamet değişikliklerinde en önemli sorunlardan biriside, eşyaların taşınma işlemidir. Evlerde veya ofislerde bulunan eşyalar, belirli bir güç ve maddiyat gerektirir. Bu sorunun önüne geçmek için, nakliye şirketleri hizmete aktif konumdadır. Profesyonel çalışma ekipleri ve son teknolojik aletler ile nakliye işlemleri daha kolay bir hal almıştır. Nakliye firmalarının en başında gelen Silivri nakliyat, piyasada yer alan, en uzman firmadır.

 Fiyatlarının çok uygun olmasından ve kaliteli bir hizmet sunmasından dolayı tercih edilir. Hizmet süresinde profesyonel bir çalışma göstererek, birçok insanın gönlünde taht kurmuştur. Sahip olunan taşıma araçları da, son derece güvenli araçlardır. Taşınacak eşyaların güvenliği bu sayede üst düzey tutulmuştur. Buna ek olarak Silivri nakliyat, birçok yeni uygulamayı aktif etmiştir. 24 saat boyunca açık olan hizmet hattı da, bu uygulamalar arasındadır. İstenilen bir zamanda aranabilir ve hizmet talep edilebilir.

 Hizmetlerin İlerleme Süreci

 Hizmet almak için, yazılmış olan telefon numaralarından arama yapılması gerekir. Ardından eşyalar hakkında ufak bilgiler aktarılmalıdır. Bu bilgiler dahilinde gerekli arabalar gönderilir. Verilen adrese kısa bir süre içerisinde ulaşma sağlanır ve hizmete başlanır. Taşıma işlemleri için, Silivri nakliyat bünyesinde 10 adet çalışan bulunur. Tüm çalışanlar verilen adrese yönlendirilir ve kısa sürede eşyalar araçlara yüklenir. Bu sayede, hizmeti alan kişiler hiç bir güç sarf etmeyecektir. Evlerin içerisinde, eşyaların paketleme ve kutulama işlemi yapılır.

 Araçlara yüklendikten sonra, araçların kasa bölümünde 2 adet çalışan yer alır. Bu çalışanlar, eşyaların güvenliği için kasada dururlar. Yeni adrese ulaşım sağlandıktan sonra tüm eşyalar, Silivri nakliyatçalışanları tarafından çıkarılır. İstek durumuna göre, asansörlü araçlar da kullanılmaktadır. Eşyalar nereye koyulmak isteniyor ise, o alana koyulur ve hizmetler sonlanır.