• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Şile Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat
Şile Nakliye Eşya Depolama

Şile Evden Eve Nakliyat


Nakliyat sektörü günümüzde oldukça yaygınlaşmış olup gerçek manada ise işini düzgün ve titizlikle yapan kurumların sayısı oldukça azdır. Firmamız Şile evden eve nakliyat, şile ofis taşıma, şile eşya depolama ve şehirler arası nakliye hizmetlerini bir arada yürütmektedir. Firma olarak bu konuda halkımızın imdadına yetişiyor ve gerçek manada nakliyeciliği devam ettiriyoruz. Her sektörün muhakkak ki zorlukları vardır fakat işini bilen ve yeterli tecrübeye sahip olanlar bu zorlukları kolay kılabilmektedir. Kurum olarak bizde yılların vermiş olduğu tecrübeyi alanında profesyonel ekibimizle birleştirince ortaya kusursuz bir nakliyecilik çıkmaktadır.

Şile evden eve nakliyat

Vatandaşlarımızı ortalıkta nakliye işi yapmaktayız diye dolandırmaya çalışan ve işin aslında ne oldukları dahi belli olmayan kişilere karşı uyarmaktayız. Bu gibi kişilerin yapacağı nakliyecilik eşyalarınıza maddi zarar vermekten öteye gidemez. Çünkü hangi iş olursa olsun yapılırken istek, sevgi ve iştiyak olmalıdır, amacı sırf para kazanmak olan bu kişiler için eşyanızın hiçbir maddi değeri yoktur.

Şile Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmakta
Kurum olarak oysa bizim için en önemli ilke siz değerli müşterilerimizin emanetine en iyi şekilde sahip çıkabilmektir. Şile evden eve nakliyat müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve bu konuda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir kurumdur. Yaptığımız her işi garantili yapmakta olup, taşınacak eşyalarınızın tamamını kasko kapsamına almaktayız. Böylece taşıma esasında yaşanabilecek her tür olumsuzluğu tamamen üstlenmekteyiz. Böyle bir güvence hem müşterilerimizin içini rahatlatmakta, hem de bizim işimizi daha bir ciddiyetle yapmamızı sağlamaktadır. Profesyonel kişilerden oluşan ekip arkadaşlarımızın her biri işini gayet ciddiyetle yapmakta olup ister sökme ister paketleme aşamasında gereken hassasiyeti göstermektedirler. Paketlemesi biten her bir eşyanız özenle asansörlü sistemimize taşınmakta olup, bu sistem sayesinde hiçbir zarar görmeden bulunduğu kattan araçlarımıza yüklenmektedir.

 • Şile Nakliye
 • Şile evden eve
 • Şile nakliyat
Nakliye Şirketleri

Şile Nakliyat Firmaları


Eşyalarınızın tamamı yüklendikten sonra her tür yol deneyimi olan Şile evden eve nakliyat şoförleri, eşyalarınızı verilen tarih ve saatte yeni adresinize ulaştırmaktadır. Burada da yine asansör sistemimizle gayet güvenli şekilde yeni yerinize çıkarılan eşyalarınız, sizin istediğiniz konumda kurulmaktadır. Bütün eşyalarınızın kurulumu tamamlandıktan sonra size teslim edilmekte olup kullanımınıza hazırdır. Tüm bu kaliteli hizmetten faydalanabilmeniz için bizlerle iletişim kurmanız ve randevu almanız yeterli olmaktadır.

 • Şile nakliyat
  24/7 Hizmet

  Şile evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Şile nakliye
  Şile Ofis Taşıma

  Şile ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
ŞİLE EVDEN EVE NAKLİYAT TAVSİYE

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yöneticisi,
Yapım Şirketi olarak bir çok kırılmaya musait olan eşyamız olmasına rağmen Hasköy'deki depomuzdan daha sonra da Fulya'daki ofisimizden eşyaları gerçekten özenle alarak Kadıköy'e taşıyan tüm Tepe Nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim. İşinizde bu başarının devamını dilerim..

YİĞİT AYDIN
YAPIM ŞİRKETİ - SANATÇI

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır