• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Şehirler Arası Nakliyat

şehirlerarası nakliyat
Şehirler Arası Güvenilir Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat


Firmamız bünyesinde Türkiye'nin her noktasına şehirler arası nakliye, şehirler arası taşımacılık, şehirlerarası parça eşya taşıma ve bunların yanında şehirlerarası koli ve çeyiz eşyası taşımacılığı yapmaktayız. Evlerini taşıyan insanların bir kısmı yine aynı şehirdeki farklı bir eve giderken, önemli bir kısmı ise farklı bir şehre gider. Firmamız tarafından verilen şehirler arası nakliyat hizmeti ile söz konusu ihtiyacı etkin bir şekilde karşılıyoruz. Yeni bir şehirde yapacağınız başlangıcın sorunsuz olması için üzerimize düşen görevi tam olarak yapıyor ve beklentilerinize en üst seviyede cevap veriyoruz. Şehirler arası uygun nakliyat hizmeti veren firmamız, uzun zamandır bu alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörün öncülerinden olması sebebiyle fazlasıyla tecrübeye sahiptir. Sahip olduğu tecrübeyi siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için kullanan firmamız, nakliye konusunda Türkiye’deki en önemli markalardan birisi haline gelmeyi başarmıştır. Bunu da yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde sağlamıştır.

şehirler arası nakliyat
Profesyonel Taşımacılık Şirketi

Şehirler Arası Nakliye


Evden eve nakliyat içerisinde değerlendirilebilecek şehirlerarası taşımacılık, uzman bir ekip tarafından verilmesi gerekir. Bu alanda yeteri kadar tecrübesi olmayanların böylesine bir hizmeti verebilmeleri söz konusu dahi değildir. Piyasadaki amatör firmaları tercih ettiğinizde, eşyalarınızın zarar görmesi ya da tamamen kullanılamaz duruma geldiğini göreceksiniz. Ayrıca size verilen saatte işe başlanmayacak ve özensizlikten kaynaklanan bir dizi sorun yaşanacaktır. Taşımacılık alanında adeta bir numara olan firmamız ise bütün hizmetlerini etkin bir plan çerçevesinde yapar ve sizin mağdur olmanıza kesinlikle izin vermez..

Firma olarak şehirler arası nakliyat hizmetlerini vermeden önce ev eşyalarınızın genel durumunu inceliyor ve bu inceleme sonucunda hem eşyalarınızı sigortalıyor, hem taşıma planı oluşturuyor, hem de taşımayı hangi araçla yapacağımızı belirliyoruz. Böylece taşıma günündeki hizmetler çok daha seri ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Bunun haricinde ise asansörlü taşımacılık ve eşya depolama gibi hizmetleri de ihtiyaç durumuna göre sağlıyoruz.

Ev eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması için mutlak surette doğru olarak paketlenmesi gerekir. Eğer paketleme doğru olarak yapılmazsa, eşyaların hasar alması neredeyse kaçınılmazdır. Firma olarak verdiğimiz hizmetlerden birisi de paketleme ve eşya toplamadır. Siz de şehirler arası nakliyat hizmetinin yanında bunları talep edebilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilir. Daha fazla ayrıntı için bize telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 • şehirler arası nakliye
 • şehirler arası taşımacılık
 • şehirler arası taşıma

Şu anda bu hizmeti gerçekleştiren birçok firma ve kurumlar var, ama çoğunun verdikleri hizmetlerden açıkçası endişeliyiz. Hizmetlerini ya eksik ya da ekstra ücret talepleri doğrultusunda bir taşımacılık gerçekleştiren firmalara şahit olduk. Bu gibi değerlere önem vermeyen işinin bilincinde ve hizmet kalitesi düşük olan bozguncu şirketlere ödün vermemek için Türkiye’nin tüm illerine şehirler arası taşımacılık hizmeti vermeye başladık. Firmamızdan en uygun şehirler arası nakliye fiyatları ile taşınabilirsiniz.

1990 yılından beri nakliye sektöründe hizmet veren ve bu güne kadar farklı alanlarda binlerce kişi, firma ve kamu binasının taşınmasına olanak sağlayan kuruluşumuz, bu yoğun göç ile beraber taşınmak isteyen kurum, kuruluş ve şahısların beklentilerine cevap verebilmek için Avrupa standartlarında hizmetleri ile şehirler arası taşımacılığın en önemli aktörlerinden biri haline gelmiştir. Şirketimiz modern ve güçlü alt yapısı, teknolojik donanımı, nitelikli personeli ve son model araç filosu ile kaliteli, sorunsuz taşımacılığın adresi olmuştur. Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları içinde referanslı ender şirketlerden olan firmamızı siz de gönül ferahlığıyla dostlarınıza önerebilirsiniz. Sizi mahcup etmediğimiz gibi, dostlarınızı da vereceğimiz hizmetin kalitesiyle mahcup etmeyeceğiz. Bu yazıda kullanılan anahtar kelimeler: şehirler arası evden eve nakliyat, şehirler arası taşımacılık, şehirler arası nakliyat istanbul, şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları, şehirler arası evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat istanbul, şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiye, şehirler arası nakliyat firmaları

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • piyano taşımacılığı
  ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

  Türkiye'nin tüm illerinde şehirler arası nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Detaylar için arayınız..

 • piyano nakliyesi
  ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Sizi dilediğiniz şehire taşımak için uygun bir nakliye kamyonumuz her zaman kapımızda beklemektedir.

 • piyano Nakliyat
  ZAMANINDA TESLİMAT

  Aldığımız eşyayı zamanında size ulaştırıyoruz. Şehirlerarası taşımalarda en önemli konu zamandır.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT TAVSİYE

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır