Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATPENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT

Pendik Evden Eve Nakliyat firmamız profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ev ve ofisinizi profesyonel olarak taşıyoruz. Bunun yanında pendik depolama hizmeti de vermekteyiz.

Çeyrek asırdır Pendik Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veriyoruz. Yaptığımız işlerin kalitesi sayesinde en iyi evden eve taşıma şirketleri içinde yerimizi almış bulunmaktayız.

Tüm taşıma işlerimizi Sigortalı ve sözleşmeli olarak yapmaktayız. Bunun yanında ücretsiz expertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı yerinde tespit ediyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliyat talebiniz ister şehir içi olsun isterseniz de şehirler arası olsun hep yanınızdayız. En uygun ücretler ile taşıma işinize talip oluyoruz. Aldığımız her işin altından da alnımızın akıyla çıkıyoruz.

Pendik Taşımacılık Firması olarak sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz. Anlaştığımız gün ve saatte adresinizde oluyor ve eşyanızı dilediğiniz yere sevk ediyoruz.

Pendik Eşya Depolama için de bizi arayabilirsiniz. Depoya koymak istediğiniz ev veya ofis eşyanızı dilediğiniz zaman depolarımızda muhafaza etmek için bize emanet edebilirsiniz. Depolarımız havadar ve güvenlidir. Depo alanlarımız öz mülkümüz olduğu için fiyatlarımız daha da caziptir.

Pendik şehirler arası nakliyat bizim işimiz. Uzun yol araçlarımız eşyanızı dilediğiniz il ve ilçeye taşıyabilecek alt yapıdadır.

Firmamız k3 belgelidir. Şehirler arası taşımacılık yapan firmalarda bu belgenin olması zorunludur. Yol denetimlerinde K3 belgesi olmayan firmalar büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

Pendik bölgesinde ender tavsiyeli evden eve nakliye firmasıyız. Siz de başınız ağrımadan taşıma işinizi yaptırmak istiyorsanız bizi arayın. Firmasız asla taşeron kullanmamaktadır.