• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma

İnternet'te her gün yüzlerce parça eşya taşıma nedir, nasıl yapılır tarzında sorgulamalar yapılmakta ve en uygun fiyata parça eşya nakliyesi yapan firmalar araştırılmaktadır.Parça Eşya Taşıma hizmetinde amaç birkaç parça eşyası, bir takım koltuğu, bir yatak odası vb. eşyası olan müşterilerin eşyalarını uygun taşıma fiyatlarıyla nakletmektir. Genelde şehirler arası taşımalarda tercih edilen bir yöntemdir. Tepe Nakliyat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun parça eşya taşımacılığı için tercih edebileceğiniz güvenli bir adres. Şirketimiz eşyalarınızı evinizden ambalajlayıp kapalı aracımızla taşınacağınız yeni evinize güvenli bir şekilde teslim ilkesiyle çalışmaktadır. Bizi arayarak taşıtmak istediğiniz eşya listenizi bildirerek taşıma fiyatı alabilir, ya da mail formumuz aracılığıyla fiyat bilgisi alabilirsiniz.

parça eşya taşıma

PARÇA EŞYA TAŞIMA SİSTEMİ NASIL İŞLER
Parça eşya taşıma yapacak firmanın muhakkak bir deposu veya toplama merkezi olmalıdır. Bir çok yerden alınan parça eşyalar tek merkezde toplandıktan sonra uygun olan kapalı araçlara yüklenir. Eşyaların yol güzergahına göre yüklenmesi ve karışıklık olmadan indirilmesine dikkat edilmelidir. Parsiyel taşımada çoğu zaman hemen ertesi gün teslimat yapılamamaktadır. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz zaman muhakkak teslim tarihi ile ilgili bilgi alınız.

 • Ataşehir Nakliye
 • ataşehir nakliye
 • Ataşehir nakliyeci

Gelişen teknoloji sayesinde geçmişe göre daha az beden gücüyle yapılmaya başlanan parça nakliyat, insanların yaşam kalitelerini etkileyen bir hizmettir. Geçmişte amatör olarak yapılan ve genellikle taşınan kişilerin akrabaları ve komşuları tarafından üstlenilen bu görev, günümüzde ise tamamen profesyonel olarak yapılmaktadır. Parça taşıma firmaları tarafından verilen profesyonel hizmet sayesinde insanların eşyalarına en ufak bir zarar gelmeden taşıması mümkün olmaktadır. Fakat bunun için kaliteli bir firma seçimi yapılması gerektiğinin unutulmaması gerekir. Aksi durumda ciddi bir hayal kırıklığı yaşanması söz konusu olabilir.

Günümüzde insanların genel olarak apartman dairelerinde yaşadığı ve apartmanların ise çok katlı olduğu bilinen bir gerçektir. Apartmanlara eşya çıkartmak ya da yüksek bir kattan eşya indirmek tamamen beden gücüyle yapılabilir, fakat bu noktada taşımayı yapan kişiler kısa sürede yorulur ve bu yorgunluğa bağlı olarak eşyaların hasar alması söz konusu olabilir. Ayrıca apartmanın kat sayısı arttıkça taşıma süresinin de artacağının bilinmesi gerekir. İşte tam bu noktada parsiyel taşıma firmaları ve ekipleri işinizi kısa sürede yapar. Siz ise gündelik işlerinizi yaparsınız.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • PARÇA EŞYA TAŞIMA

  Parsiyel Taşımacılık nasıl yapılır, fiyatlar ne düzeydedir. Merak ettiğiniz herşey için arayın.

 • PARSİYEL TAŞIMACILIK

  Parça eşyalarınızı taşımak için küçük taşıma araçlarımız mevcuttur.

 • HER SAAT TAŞIMA

  Kısmi taşıma taleplerinizi gerçekleştirmek için yasak saati olyan araçlarımız ile her zaman yanınızdayız.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır