• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Kartal Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat
Kartal Nakliyat Firmaları

Kartal Evden Eve Nakliyat


Kartal evden eve nakliyat firmaları, insanların ihtiyaçlarına cevap vermek için kurulmuştur. Bilindiği gibi ev taşımaları, farklı nedenlerden dolayı meydana gelmekte ve her insanın böyle bir hizmete ihtiyacı olabilmektedir. Böyle durumlarda profesyonel hizmet almaktan başka bir çarenin söz konusu olmadığının bilinmesi gerekir. Çünkü sıradan olarak kabul edilecek insanların ev eşyalarını taşıyabilmesi, yüksek katlardan zorlanmadan indirebilmesi gibi durumlar söz konusu dahi değildir.

kartal evden eve nakliyat

Teknolojinin etkisinin her alanda görüldüğü günümüzde Kartal evden eve nakliyat noktasında da ciddi gelişmeler meydana gelmektedir. Geçmişte tamamen insan gücüne dayalı olarak yapılan bu iş, günümüzde ise teknolojinin de etkisi ile insan gücüne daha az ihtiyaç duyar. Bu noktada verilen Kartal asansörlü nakliyat hizmetinin son derece önemli olduğunun altının çizilmesi gerekir. Bahse konu hizmet sayesinde ev eşyaları hem hızlı hem de güvenli bir şekilde yüksek katlardan aracın yanına kadar indirilmekte ya da araçtan yüksek katlara çıkarılmaktadır. Dolayısıyla bu sistemin ev taşımasında yeni bir döneme girilmesine neden olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır..

 • Kartal Nakliye
 • Kartal evden eve
 • Kartal nakliyat
Kartal Eşya Depolama

Kartal Nakliye Fiyatları


Kartal evden eve nakliyat firmaları tarafından verilen hizmetlerin karşılığında insanların ödeme yapması gerekir. Yapılacak ödemelere bağlı olarak firma seçimlerinin yapıldığını söylemek yanlış olmaz. Bilindiği gibi insanların önemli bir kısmı uygun fiyatlı olan seçeneklere yönelir. Bu seçeneklerin ise tamamı maalesef kaliteli değildir. Hizmet kalitesini düşüren ve masrafları kısan bazı kötü niyetli firmalar, uygun fiyat seçenekleri ile dikkat çeker. Bu firmalardan hizmet alan insanların önemli bir kısmının eşyalarının hasar aldığı ya da kaybolduğu bilinir. Böylesine durumlar yaşamamak için firma seçiminin dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Kartal Nakliye navlun fiyatları, firma seçiminde kesinlikle ilk kriter olmamalıdır. İlk kriterin her zaman hizmet kalitesi olması gerektiğini unutmayın. Kartal nakliyat fiyatları belirlenirken öncelikle gidilecek mesafe ve eşya miktarı dikkate alınır. Daha sonra ise evlerin bulundukları katlar ve benzer hususlar incelenir. Bütün bunların sonunda ise ödenmesi gereken rakamlar belirlenir.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • arama zamanı
  KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

  Kartal taşıma işleri için dilediğiniz zaman telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • taşımacılık
  KARTAL ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Tepe Nakliyat şehirler arası nakliye hizmeteleriniTürkiye'nin tüm il ve ilçelerine vermektedir.

 • hızlı teslimat
  KARTAL ZAMANINDA TAŞIMA

  Bizimle sözleşme imzalayan müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saatte kadromuzu gönderiyoruz.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır