Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATİZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul İzmir Nakliyat denilince ilk akla gelen firma Tepe Nakliyat'tır. Kurulduğumuz günden beri İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Çeyrek asırdır Türkiye'nin iki büyük ili arasında şehirler arası evden eve nakliye hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. 

İstanbul İzmir Nakliye Firması olarak her iki şehir arası express taşımacılık servisi veriyoruz. Eşyalarınızı bekletmeden yeni adresine ulaştırıyoruz. İstanbul ve İzmir'de bulunan ofis ve servis yerlerimiz sayesinde günübirlik araç çıkışımız olmaktadır. Ekonomik fiyatlar ile eşya transferinizi sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Neredeyse kimseye güvenin kalmadığı sektörde zamanında ve hasarsız yaptığımız teslimatlar ile İstanbul İzmir evden eve nakliye alanında ender tavsiyeli nakliye şirketlerinden biriyiz. Biz işlerimizi titizlikle yaptığımız gibi zamanında yaptığımız teslimatlar ile de takdir edilen bir firma konumuna yükseldik.

İstanbul İzmir Nakliyat Nasıl Gerçekleşir

Bu iki il merkez veya ilçelerine taşınmaya karar verdiğiniz zaman bizi aramanız yeterli. Çağrı merkezimi aradığınız zaman müşteri temsilcimiz size yapılacak taşımacılık ve verilecek hizmetler konusunda ayrıntılı bilgi verecektir. Gerekirse nakliye fiyatı için eşyaları yerinde tespit etmek isteyecektir. Expertiz hizmeti eşyanın çok olduğu evlerde eşya tespit çalışması yapmaktayız. Standart evlerde genelede eşya miktarı bizleri yanıltmamaktadır. Ancak büyük metrekareye sahip evlerde eşya miktarı bir hayli fazla olabilmektedir. Daha sonra herhangi bir aksilik ve nakliye organizasyonunu biz ve müşerilerimizi zarara sokacak bir durum yaşanmaması için yapılmasında fayda vardır.

Fiyat konusunda anlaştıktan sonra sözleşme ve nakliye yol sigorta poliçeniz tarafınıza e-mail ile ulaştırılır. Daha sonra dilediğiniz gün ve saatte eşyalarınız taşınır. Ertesi gün ise eşyalarınız teslim edilir.