• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

İstanbul İzmir Nakliye

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
İstanbul İzmir Nakliyat Firmaları

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat


Tepe Nakliyat İstanbul’dan İzmir merkez ve ilçelerine Şehirler arası nakliyat, şehirler arası parsiyel taşımacılık, Parça eşya Taşıma, Ev Taşıma, Ofis eşyası taşıma hizmetleri sunmaktadır. Uygun ve güvenlir nakliye denilince akla ilk gelen firmamızı arayabilirsiniz. Türkiye’nin en kalabalık iki kenti olan İstanbul İzmir arasında ev taşıması yapmak isteyenlerin profesyonel hizmet alması gerekir. Firma olarak Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor ve sizlerin bu noktadaki ihtiyaçlarınızı etkin olarak karşılıyoruz. İstanbul İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında öncü olan firmamız, her geçen gün kendisini biraz daha geliştirmekte ve hizmet kalitesini artırmaktadır. Bahse konu durum sebebiyle eşyalarınızın güvenliğinin daha üst seviyede sağlandığını söylemek yanlış olmaz.

İzmir evden eve nakliyat

Bilindiği gibi İstanbul İzmir nakliye talebi her geçen gün biraz daha artmakta ve bu durum ise firma sayısının artmasına neden olmaktadır. Fakat bazı firmalar sadece para kazanmak için bu alana girmekte ve hizmet kalitesini düşürmektedir. Bundan daha vahim olan durum ise gerçek işi farklı malzemeleri taşımak olan firmaların yaz aylarında bu hizmeti de vermeye başlamasıdır. Örneğin Manisa'dan İstanbu'a yumurta taşımak için gelen kamyonlar İstanbul'dan İzmir iline eşya taşımasına da girişmektedirler. Amatör işçiler ile verilen söz konusu hizmetin kalitesi son derece düşüktür ve bu hizmeti almanız durumunda eşyalarınızın hasar alması kaçınılmazdır. İşin kötü tarafı ise söz konusu firmaların genellikle eşya hasarları için ödeme yapmaması ve bunları kabul etmemesidir.

 • İzmir Nakliye
 • İzmir evden eve
 • İzmir nakliyat
Nakliye Ücretleri

İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatları


Firmamız tarafından verilen hizmetlerde eşyalarınızın güvenliğine fazlasıyla önem verilir. Bunun için ilk olarak eşyaların paketleri kontrol edilir. Eğer İstanbul İzmir evden eve nakliyat her şey dahil hizmeti tercih ederseniz, eşyalarınızın toplanması ve paketlenmesi de tarafımızdan yapılır. Bahse konu husus sayesinde siz sadece özel eşyalarınızı alır ve diğer detaylara karışmazsınız. Bu durumun size ciddi bir kolaylık ve rahatlık sağlayacağını söylemek yanlış olmaz. Paketleme için özel koliler kullanıyor ve bununla da yetinmeyip paketlerin etrafına balonlu naylon sarıyoruz. Böylece eşyalarınızın dış etkenlerden zarar görmesi söz konusu dahi olmuyor. Ayrıca İstanbul İzmir şehirler arası evden eve nakliyat yaparken araçlarımızın kasalarını özel olarak düzenliyor ve uzun yol boyunca eşyalarınızın araç içinde kaymamasını sağlıyoruz. Bu hususların tamamı değerlendirildiğinde eşyalarınızın güvende olduğu söylenebilir. Sonuç olarak İzmir İstanbul arasında sürekli sevkıyatlarımız olup en uygun nakliye fiyatlı nakliye şirketiyiz. İzmir nakliye fiyatları, İzmir İstanbul arası parsiyel yük nakliyat fiyatları, İzmir parça eşya eşya taşıma fiyatları için müşteri temsilicimizi arayabilir ve deyatlı bilgi alabilirsiniz.

Parsiyel Nakliyat

İzmir İstanbul Parça Eşya Taşıma


Yazlık ilçeleri yoğun olması münasebetiyle İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma, parsiyel taşıma, parça yük taşıma, koli taşıma, çeyiz eşyası taşımak gibi küçük çaplı nakliytelerin bir hayli fazla olduğu bir ilimizdir. Tepe Nakliyat müşteri memnuniyetine dayalı iş politikası sayesinde bir çok müşterisi olan Kurumsal bir nakliye şirketidir. İzmir İstanbul arası sevkıyatlar öncesi sosyal hesaplarımızdan araç çıkış tarihlerimizi belirterek o dönemde taşınmak isteyen takipçilerimize de büyük avantajlar sağlıyoruz.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • İzmir evden eve
  İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

  İzmir İstanbul arası evden eve nakliyat telepleri için telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • İzmir taşımacılık
  İZMİR ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  İzmir İstanbul arası şehirler arası nakliye hizmetelerini uygun fiyatlar ile sizlere verilmektedir.

 • İzmir nakliye
  İZMİR PARÇA EŞYA TAŞIMA

  İzmir parsiyel taşıma yapan araçlarımız ile eişyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlara taşıtın.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır