Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATBURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul Bursa nakliyat firmaları için web araması sonucu bize ulaşmış bulunuyorsunuz. İstanbul Bursa arası evden eve nakliye hizmeti kapsamında eşyalarınız tamamen balonlu naylonla sarılmak suretiyle korunmaktadır. Uzman montaj elemanları mobilyaları kusursuz bir şekilde kurarken siz kahvenizi içiyorsunuz. 

Çeyrek asırdır faaliyet gösteren şirketimiz Bursa İstanbul taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat politikası ile herkesin takdirini kazanmış tavsiyesi güzel olan bir kuruluştur.Kurumsallaşma bizim sektörde ender rastlanan bir durum olsa da biz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda Kurumsal bir işleyiş içinde hizmet veriyoruz.İstanbul'dan Bursa'ya kısmı taşıma işleri de yapıyoruz. Bazen bir kamyonu dolduramayacak kadar yük veya eşya olduğu zaman yük birleştirme veya parsiyel taşıma da yapıyoruz. Parsiyel taşıma için önceden randevu almanız gerekmektedir.İstanbul Bursa arasi ev taşıma işi aynı günde olabileceği gibi 1. gün yükleme 2. gün ise teslimat şeklinde de olabilir. Taşıma işinin ne kadar sürede yapılacağı şüphesiz yapılacak iş ve hizmet ile alakalıdır. Zaman planı için müşteri temsilcilerimiz size bilgi verecektir.

İstanbul Bursa Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bursa Nakliye Ücretleri ile ilgili bir standart belirtmek oldukça güçtür. Yapılan her işin farklı bir maliyeti ve işçilik gideri vardır. Her taşıma bir proje olup her taşıma diğerinden farklıdır. Dolayısıyla farklı olan işlerin aynı standart fiyatlara sahip olması zaten beklenemez. Çoğu tüketici diğer kişiyi şu fiyata taşıdınız, bizi de aynı fiyata taşıyın diyerek doğal bir beklenti içerisine girebilirler. Fiyatların farklı olması tamamen işin farklılığındandır. Taşıma ücretleri ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma son yıllarda en çok talep gören taşımacılık şekli haline gelmiştir. Eskiden nakliye şirketleri parça taşıma işini yapmıyorlardı çoğunlukla. Özellikle son döenmelrde hemen hemen tüm nakliye şirketleri bu işi yapmaya başlamıştır. Özellikle belli bir rota üzerinde çalışan firmalar bu işe daha çok ağırlık vermiş durumdadırlar. Bizler yıllardan beri parça eşya taşıması yapmaktayız. Bizlere telefon ya da e mail ile ulaşabilir ve parsiyel taşıma fiyatları ve taşıma şekli hakkında bilgi alabilirsiniz.