• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 22.00

İstanbul Bursa Nakliye

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat
İstanbul Bursa Nakliyat Firmaları

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat


İstanbul Bursa nakliyat firmaları için web araması sonucu bize ulaşmış bulunuyorsunuz. İstanbul Bursa arası evden eve nakliye hizmeti kapsamında eşyalarınız tamamen balonlu naylonla sarılmak suretiyle korunmaktadır. Uzman montaj elemanları mobilyaları kusursuz bir şekilde kurarken siz kahvenizi içiyorsunuz. Çeyrek asırdır faaliyet gösteren şirketimiz Bursa İstanbul taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat politikası ile herkesin takdirini kazanmış tavsiyesi güzel olan bir kuruluştur.Kurumsallaşma bizim sektörde ender rastlanan bir durum olsa da biz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda Kurumsal bir işleyiş içinde hizmet veriyoruz.İstanbul'dan Bursa'ya kısmi taşıma işleri de yapıyoruz. Bazen bir kamyonu dolduramayacak kadar yük veya eşya olduğu zaman yük birleştirme veya parsiyel taşıma da yapıyoruz. Parsiyel taşıma için önceden randevu almanız gerekmektedir.İstanbul Bursa arasi ev taşıma işi aynı günde olabileceği gibi 1. gün yükleme 2. gün ise teslimat şeklinde de olabilir. Taşıma işinin ne kadar sürede yapılacağı şüphesiz yapılacak iş ve hizmet ile alakalıdır. Zaman planı için müşteri temsilcilerimiz size bilgi verecektir.

Bursa evden eve nakliyat

Şehirlerarası nakliye işleri şüphesiz her firmanın yapabileceği işler değildir. Bunun için öncelikle gerekli altyapı yeterli miktarda araç ve bunları sevk ve idare edebilecek insan kaynağına ihtiyaç vardır. Ayrıca bunların yanında sistemin işletilebilmesi için gerekli yasal belgelere ihtiyaç vardır. Tepe Nakliyat yasal mevzuuatlara uygun gerekli belge ve izinlere sahip tavsiyeli bir nakliye şirketidir. Bursa İstanbul arası ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, ambar ve yük taşıtma gibi taleplerinizde bizleri aramanız yeterli olacaktır.

 • Bursa Nakliye
 • Bursa evden eve
 • Bursa nakliyat
Nakliye Ücretleri

İstanbul Bursa Nakliyat Fiyatları


İstanbul Bursa Nakliye Ücretleri ile ilgili bir standart belirtmek oldukça güçtür. Yapılan her işin farklı bir maliyeti ve işçilik gideri vardır. Her taşıma bir proje olup her taşıma diğerinden farklıdır. Dolayısıyla farklı olan işlerin aynı standart fiyatlara sahip olması zaten beklenemez. Çoğu tüketici diğer kişiyi şu fiyata taşıdınız, bizi de aynı fiyata taşıyın diyerek doğal bir beklenti içerisine girebilirler. Fiyatların farklı olması tamamen işin farklılığındandır. Taşıma ücretleri ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Parsiyel Nakliyat

Bursa İstanbul Parça Eşya Taşıma


Parça eşya taşıma son yıllarda en çok talep gören taşımacılık şekli haline gelmiştir. Eskiden nakliye şirketleri parça taşıma işini yapmıyorlardı çoğunlukla. Özellikle son döenmelrde hemen hemen tüm nakliye şirketleri bu işi yapmaya başlamıştır. Özellikle belli bir rota üzerinde çalışan firmalar bu işe daha çok ağırlık vermiş durumdadırlar. Bizler yıllardan beri parça eşya taşıması yapmaktayız. Bizlere telefon ya da e mail ile ulaşabilir ve parsiyel taşıma fiyatları ve taşıma şekli hakkında bilgi alabilirsiniz. .

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • Bursa evden eve
  BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

  Bursa İstanbul arası evden eve nakliyat telepleri için telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • Bursa taşımacılık
  BURSA ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Bursa İstanbul arası şehirler arası nakliye hizmetelerini uygun fiyatlar ile sizlere verilmektedir.

 • Bursa nakliye
  BURSA PARÇA EŞYA TAŞIMA

  Bursa parsiyel taşıma yapan araçlarımız ile eişyalarınızı güvenli ve uygun fiyatlara taşıtın.

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır