• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Ege Bölgesi Nakliye

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat
Bodrum Nakliyat Firmaları

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat


İstanbul Bodrum Şehirler arası nakliyat, Evden eve nakliyat, Parça Yük Taşıma hizmetleri sunmakta olan firmamızın ucuz ve kaliteli nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Nakliyat hizmetleri konusunda her gün daha farklı ve daha detaylı bir hizmet sunuyoruz. Kendimizi müşteri talepleri doğrultusunda sürekli yeniliyor ve en son teknolojiyi sizlere sunuyoruz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda beklentilerinizi analiz ediyorken, ortaya çıkan sinerji de bizlere bir nevi kolaylık sağlıyor. Web sitemizde bir çok sayfa bulunmakta olup bu sayfalar sayesinde nerelere nasıl bir hizmet sunduğumuzu ayrıntılı olarak inceleme fırsatı sağlamış oluyoruz.

Bodrum evden eve nakliyat

Tepe Nakliyat Bodrum ilçesine nakliyat hizmeti sunmaktadır. Yaptığımız her taşımada memnuniyeti esas alarak işlerimizi yapıyoruz. Sizden gelen istekleri önemsiyor ve bu doğrultuda yolumuzu çiziyoruz. İstanbul'dan Bodrum'a gidecek olan eşya, malzeme, Bodrum Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Şehirler arası taşımacılık sisteminde bir çok faktör taşıma ücretlerine yansımaktadır. En önemlisi mesafe olmakla beraber, eşyanın miktarı, niteliği, teslim süresi, dönüş güzergahında yük olup olmadığı ve taşımanın tek araç ile mi yoksa yükün parsiyel olarak mı taşınacağına bağlı değişkenler ile birlikte fiyatlar hesaplankatadır. İstanbul Bodrum arası nakliye ve parsiyel taşıma fiyatları için bizimle iletişime geçerek fiyat alabilir ve almak istediğiniz hizmet ile alakalı aklınıza gelebilcek tüm soruların yanıtlarını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Unutmayın size en kaliteli hizmeti verebilmek için bir telefon mesafesindeyiz.

İş değişikliği, tayin olma, yeni bir başlangıç yapma ve benzer çok sayıda nedenden dolayı insanlar evlerini değiştirir. Bu değişiklik bazen de şehirler arası olur. İstanbul Bodrum şehirler arası evden eve nakliyat, son dönemlerde insanların sıklıkla yaptıkları işlemlerden birisi haline gelmiştir. Bu işlem de İstanbul Bodrum evden eve nakliyat firmaları tarafından verilen hizmetin çok önemli bir rol oynadığının bilinmesi gerekir. Bahse konu hizmet günümüzde profesyonel olarak verilir ve insanların eşyalarının en ufak bir hasar almadan taşınmasını sağlar. Fakat bahse konu firmalardan bazılarının halen amatör bir sisteme sahip olduğu ve buna bağlı olarak eşyaların güvenlikleri noktasında bir takım riskler oluştuğu söylenebilir.

 • Bodrum Nakliye
 • Bodrum evden eve
 • Bodrum nakliyat
Parça Eşya Taşıma

İstanbul Bodrum Nakliyat Firmaları


Değişen dünya sebebiyle insanların beklentileri her geçen gün biraz daha artmaktadır. Geçmişte sadece eşyaların taşınmasını isteyen ve bazı hataları görmezden gelen insanlar, günümüzde ise eşyaların kusursuz bir şekilde taşınmasını ister. Bu durum ise İstanbul Bodrum nakliyat firmaları tarafından verilen hizmetlerin her geçen gün biraz daha gelişmesine neden olur. Bu gelişiminin teknoloji boyutu çok önemlidir. Fakat tek boyutu bu değildir ve ilgili firmalarda görev yapan personellerin bu işteki uzmanlığı ve tecrübesinin de artık önemli olduğu bilinir. Bazı firmalar geçici işçiler ile çalışarak maliyeti düşürür ve bu sayede sizlere daha düşük rakamlara hizmet verir. Fakat geçici işçilerin eşya taşıma noktasında yaptıkları hatalar, eş taşımanın maliyetini ciddi olarak artırır. Maliyetin artmaması ve eşyalarınızın zarar görmemesi için kaliteli hizmet veren firmaları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Yukarıda Bodrum İstanbul nakliye fiyatları konusunda bazı firmaların hizmet kalitesini düşürerek avantaj sağladığından bahsedildi. Fakat bu noktada ödenecek tutarın bir takım faktörlere göre değiştiğini bilmeniz, sizlerin daha sorunsuz hizmet veren firmaları tercih etmenizi kolaylaştıracaktır. Öyle ki, ufak bir dikkat ile çok rahat bir şekilde kaliteli hizmet veren firmalar tespit edilebilir. İstanbul Bodrum nakliye fiyatları konusuna dönecek olursak, ödenecek rakamlar mesafe, eşya miktarı ve evlerin hangi katta olduğu gibi bir takım hususlardan etkilenir.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • Bodrum Nakliye
  BODRUM EVDEN EVE NAKLİYAT

  Bodrum ilçesinde ev taşımak için dilediğiniz zaman telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • Bodrum taşımacılık
  BODRUM ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Bodrum İstanbul arası sürekli çalışan nakliye kamyonlarımız ile ev ve ofisinizi taşıtabilirsiniz.

 • Bodrum evden eve
  BODRUM PARÇA EŞYA TAŞIMA

  İstanbul Bodrum arası en çok talep edilen uygun taşıma biçimi parça eşya taşımacılığıdır. Siz de faydalanın.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır