• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 22.00

İstanbul Antalya Nakliye

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat
İstanbul Antalya Nakliyat Firmaları

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat


İstanbul Antalya Nakliye şirketleri içerisinde evden eve nakliyat, parça eşya taşıma ve şehirler arası nakliye hizmetlerini ekonomik fiyat avantajları ile sizlere sunmaktayız. Türkiye'nin yedinci büyük ili ve Akdeniz'in kıyı şeridinde olan bu güzel kentimiz Turistik bir kenttir. Yazları tatilci ve yazlıkçıların parsiyel eşyalarının yoğun taşındığı bir kentimizdir. Turizim sayesinde gelişen ekonomisi bu kentteki taşınma silkülasyonunu artıran unsurlardandır. İstanbul Antalya evden eve nakliyat Firmamız Akdeniz bölgesinde yer alan tüm illere nakliye hizmeti vermektedir. Akdeniz denince akla ilk önce Antalya ili gelmektedir. Şirketimiz, Antalya'nın her yerine kusursuz, zamanında hizmet vermektedir.İstanbul merkezli şehirler arası ev taşıma seferlerinde tam donanımlı kamyonlar ile konusunda uzmanlaşmış ekipleri sayesinde en ufak bir aksama olmadan ve tam zamanında Antalya ilinin merkezi veya ilçeleri fark etmeden tam zamanında ve doğru adreste olmaktadır. Son model model kapalı kasalı araçlarımızla ev, ofis, parça eşya taımacılığı için bizi arayabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında İstanbul'dan Antalya'ya göndermeyi düşündüğünüz parça eşyalarınıza depolama imkanı da sunuyoruz. Artık parça eşyalarınızı taşıtmak için yüklerinizi anbarlarda bekletmenize gerek yok.

Antalya evden eve nakliyat

Antalya nakliyat firmalarından olan Tepe Nakliyatı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Taşıma hizmeti için bizi aradığınız andan itibaren taşınma sizin için bir dert olmaktan çıkacaktır. İşbilir personelllerimiz, konusunda eğitimli montörlerimiz, tesisatçımız ve elektrikçimiz evinizde yapılması gereken ne varsa herşeyi sizin adınıza yapmaktalar. Kullandığımız paketleme materyalleri hijyenik olup her tür darbe ve sarsıntılara karşı eşyalar tamamen kaplanarak taşınır. Antalya şehirler arası nakliye firmasını seçmeden önce muhakkak bizi aaryın. Bizi tercih edin veya etmeyin muhakkak taşımacılık sisitemimiz hakkında bilgi alın. Sigortalı taşıma keyfini siz de yaşayın. İstanbul Antalya ya da Antalya İstanbul arası eşya taşıma işi şehirler arası bir nakliye hizmeti olduğundan tercih edeceğiniz firmayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Öncelikle firmanın uzun yol araçlarının bakımlı ve yükünüzü zamanında teslim edebilecek bir yapıda olması gerekmektedir. Antalya ilçeleri: Akseki Aksu Alanya Demre Döşemealtı Elmalı Finike Gazipaşa Gündoğmuş İbradı Kaş Kemer Kepez Konyaaltı Korkuteli Kumluca Manavgat Muratpaşa Serik. Şirketimiz İstanbul'dan Antalya'nın tüm ilçelerine evden eve eşya taşıma hizmeti vermektedir.

 • Antalya Nakliye
 • Antalya evden eve
 • Antalya nakliyat
Parça Eşya Taşıma

İstanbul Antalya Parsiyel Taşıma


İstanbul Antalya arası kısmi eşya nakliyesi yapan firmamız ile eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. Bu güzergahta parça eşya taşıma yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Eşya miktarınızı telefon veya mail ile bize bildirip nakliye fiyatı alabilirsiniz. Kısmi eşya nakliyesinde önemli olan uygun fiyalardır. Şirketimiz bu güzergahta sürekli araçları olan bir firma olduğundan çok cazip fiyatlar ile taşımanızı yapmaktadır.

Taşınmak, insanlar için önemli bir ihtiyaç konuma gelmiştir. Geçmişte insanlar daha az taşınırken, İstanbul Antalya şehirler arası evden eve nakliyat ise çok daha nadiren gerçekleşirdi. Ayrıca insanların ev eşyalarının miktarı az ve evler de müstakildi. Bundan dolayı komşu ve dostların yardımı ile evlerin amatör olarak taşınması söz konusuydu. Günümüzde ise evlerin durumu ciddi şekilde değişmiş, çok katlı hale gelmiştir. Bununla birlikte ev eşyalarının miktarı da artmış ve bazı eşyalar son derece hassas duruma gelmiştir. Ufak bir hata ile bu eşyaların tamamen kullanılamaz duruma gelmesi gibi riskler söz konusudur. İşte bütün bu nedenlerden dolayı Antalya İstanbul evden eve nakliyat firmaları ortaya çıkmış ve bu firmalar tarafından profesyonel hizmet verilmeye başlamıştır. Ayrıca söz konusu hizmetler teknoloji de daha etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

İstanbul Antalya Asansörlü Taşıma


Teknolojinin etkisinin her alanda görülmesi, İstanbul Antalya evden eve nakliyat işinin de geçmişe göre daha farklı yapılmasına neden olmuştur. Geçmişte direkt olarak beden gücü ile yapılan söz konusu işlem, günümüzde ise daha farklı bir şekilde yapılmaya başlamış ve buna bağlı olarak beden gücünün payı da düşmüştür. Bahse konu durumun en önemli nedenlerinden birisinin asansörler olduğu söylenebilir. Asansör denildiği zaman insanların aklına apartmanlarda bulunan asansörler gelir. Fakat ev eşyalarının bununla taşınması hem uygun hem de mümkün değildir. Zaten ev taşımaları esnasında yöneticiler tarafından söz konusu asansörler genellikle kapatılır. Antalya asansörlü nakliyat için özel olarak geliştirilen sistemler söz konudur. Bu sistemler ilgili firma tarafından getirilir ve dairenin uygun bir noktasına kurulur. Genellikle balkonlar tercih edilirken, bazen de geniş pençelere bu sistemlerin kurulması söz konusudur. Asansörler kurulduktan sonra ev eşyalarının direkt olarak buradan indirilmesi söz konusudur. Eşyalar, kurulan asansöre paketlenerek yüklenir ve bu sistem de eşyaları direkt olarak aracın yanına taşır. Bu işlem eşyaların tamamı için uygulanır. Son derece etkili olan sistem, Antalya nakliyat firmaları için önemli bir kolaylık oluşturur, beden kuvvetinin payını azaltır ve eşya güvenliğini artırır.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • arama zamanı
  ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYAT

  Antalya taşıma işleri için dilediğiniz zaman telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • taşımacılık
  ANTALYA ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Tepe Nakliyat şehirler arası nakliye hizmetelerini Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine vermektedir.

 • hızlı teslimat
  ANTALYA ZAMANINDA TAŞIMA

  Bizimle sözleşme imzalayan müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saatte kadromuzu gönderiyoruz.

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır