• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 22.00

İstanbul Ankara Nakliye

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat
İstanbul Ankara Nakliyat Firmaları

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat


Ülkemizin en kalabalık 2. şehri olan Ankara'da ev taşıma ve İstanbul Ankara evden eve nakliyat ihtiyaçları da bir hayli fazladır. Şirketimiz taşınma silkülasyonun bu kadar fazla olduğu bu ilimizde de hizmetlerini müşterileriyle buluşturma telaşındadır. Şirketimiz Tepe Nakliyat Ankara ilinde şube açma hazırlıklarını sürdürmektedir. Yıllardır ev ve ofislerinizi güvenle istediğiniz il ve ilçeye güvenle taşıyan firmamız Ankara'da oluşan yoğun alakadan dolayı bir şubesini de burada açacaktır. Şu an özellikle Ankara İstanbul arası ev ve ofislerinizi cazip fiyatlarla taşıyoruz. Şirketimizin yoğun Ankara seferlerinin bir örneği de Balmumcu Askeri Dikimevinde çalışan yaklaşık 300 personelin evlerini 2009 yılı içerisinde Ankara'ya taşıdık. Bu taşımanın ayrıntıları için Referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ankara evden eve nakliyat

İstanbul Ankara evden eve nakliyat işleminde Ankara il ve ilçelerine her türlü nakliyat işleriniz düzenli güvenli bir şekilde taşıma garantisi vermektedir. Araçlarımız son model olup araçlarımızı evden eve nakliye işleriniz için özel olarak dizayn ettik. Evden eve özel donanımlı araçlarımız ve tecrübeli kadromuzla evlerinizi kısa bir sürede taşıyor ve evlerinizi döşeyerek size teslim ediyoruz. Daha önce imece usulüyle taşınan evler günümüzde nakliyat firmaları tarafından taşınmaktadır. Bu da kısa yoldan para kaznmak isteyen bir sürü firmanın iştahını kabartmıştır. Yetersiz araç ve kalifiye olmayan toplama elemanlarla taşıma yapan firmalar sizleri mağdur etmektedirler. Eğer siz de taşınmak istiyorsanız ve güvenli bir firma aryırsanız muhakkak firmanın K3 belgesinin olup olmadığını araştırınız. İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz kapsamında eşya paketleme, de-monte ve montaj, taşıma ve yeni eve eşyalarınızı yerleştirme işleri uzman personelimiz tarafından verilir. Avrupa standartlarında üretilen takviyeli balonlu ambalaj materyalleri ile hijyen ilkesine uyarak eşyalarınızı sarıp taşıyoruz. Hiç bir eşyaya zarar vermeden taşımanızı yapıyor ve olası tüm riskleri kapsayan nakliye yol sigortası ile eşyanızı koruyoruz.

 • Ankara Nakliye
 • Ankara evden eve
 • Ankara nakliyat
Nakliye Şirketleri

İstanbul Ankara Nakliyat Firmaları


İstanbul'dan Ankara'ya veya Ankara'dan İstanbul'a nakliye hizmeti özel taşımalar için 2 günlük bir süreçtir. Eşyalar 1. gün paketlenerek araca yükleneir, 2. gün ise yeni evde eşyalar eve çıkarılır ve kurulum yapılır. Yaptığımız tüm taşımalarda söz verdiğimiz zaman diliminde nakliyenizi yapıyoruz. İki şehir arasındaki kısmi veya parsiyel taşıma dediğimiz taşımada teslimat süresi eşyalarınızın miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Teslim süresiyle ilgili bilgiyi müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. Kısmi taşımalarda amaç daha uygun nakliye fiyatları ile birden fazla müşterinin eşyasını aynı araç ile taşımaktır. Nakliye Şirketimiz, şehirler arası evden eve nakliye hizmetine yeni bir bakış getirmiştir. ŞEHİRLERİ BİRBİRİNE BAĞLIYORUZ ilkesi ile uzaklığı dert etmeden evinizi taşıyoruz.İstanbul Ankara evden eve nakliyat fiyatları eşya miktarına göre belirlenmektedir. Bazen yüksek katlarda dışardan asansör taşıma olabileceğinden bu girdilerin hepsi hesaplanarak taşıma ücreti çıkarılmaktadır. Ayrıca taşıma için kullanılan paketleme materyalleri ve gerekli iş gücü hesaplanarak fiyat belirlenmektedir. Durum ne olursa olsun en uygun fiyatı size sunuyoruz.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • arama zamanı
  ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

  Ankara taşıma işleri için dilediğiniz zaman telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • taşımacılık
  ANKARA ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Tepe Nakliyat şehirler arası nakliye hizmetelerini Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine vermektedir.

 • hızlı teslimat
  ANKARA ZAMANINDA TAŞIMA

  Bizimle sözleşme imzalayan müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saatte kadromuzu gönderiyoruz.

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır