• 444 5 906

  • info@evdenevenakliye.com.tr

  • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Eşya Depolama

eşya depolama
Profesyonel Depolama Şirketi

Eşya Depolama


İstanbul Anadolu yakasında bulunan eşya depolama alanlarında eşyalarınızı ekonomik fiyatlar ile muhafaza ediyoruz.Değişen yaşam şartlarına bağlı olarak insanların ihtiyaçları da farklılık gösterebilmektedir. Bu ihtiyaçlar ise verilen yeni hizmetler ile giderilir. Eşya depolama da bu şekilde ortaya çıkan bir hizmettir. Daha önceki zamanlarda böyle bir hizmet olmamasına karşın, günümüzde etkin olarak verilmektedir. Firmamız da bu noktada htiyaçlarınıza cevap vermekte ve depolamak istediğiniz ev eşyaları ile ilgili size farklı çözümler üretmektedir. Firmamız tarafından verilen evden eve nakliyat hizmetlerinin bir parçası olarak gösterilebilecek bu hizmet ile insanlar, çok büyük bir kolaylık yaşamaktadır. Evinizi belli bir süre kullanmayacaksanız, boşa kira ödemiş olursunuz. Bu masraftan kurtulmak için firmamız tarafından verilen eşya depolama hizmetlerinden yararlanabilir ve ev eşyalarınızı belirli bir süre depolarımızda saklayabilirsiniz. Böylece ev kirası gibi devasa bir maliyetten kurtulmuş olursunuz.

eşya depolama

Özellikle kentsel dönüşümün yaygınlaşmaya başladığı son yıllardaeşya depolama firmasısayısında da bir artış olmuştur.İstanbul Eşya Depolama Fiyatlarıiçin yaptığınız araştırmalarda size de bir çok firma ile karşılaşmaktasınız. Eşyanızı deposuna koyacağınız firmanın güvenilir ve depolama tesislerinin elverişli olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde özenerek aldığınız ve daha sonra kullanmak için depoya bıraktığınız eşyaları eskisi gibi alamayabilirsiniz. Bizim depolarımıza eşyalarını koymak isteyen müşterilerimizin gelip depolama alanlarımızı yerinde görmelerini tercih ediyoruz.

Eşya depolama, adından da anlaşılacağı gibi eşyaların depolanması şeklinde bir hizmettir. Oldukça basit gibi gözükse de son derece uzmanlık gerektiren bir iş olduğunun bilinmesi gerekir. Kullanılan depoların kesinlikle güvenilir olması, hırsız ya da kötü niyetli insanları eşyalardan uzak tutmalıdır. Bunun haricinde ise hava şartlarından etkilenmemelidir. Son olarak da deponun kesinlikle rutubetli olmaması gerekir. Aksi durumda eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. Taşımacılık ve nakliye alanlarının öncülerinden olan firmamız, bu hizmeti de son derece etkili bir şekilde arşılamaktadır. Son derece modern olan depolarımız, eşyalarınızın güvenliğini etkin olarak sağlamaktadır. Size özel alana eşyalarınızı bırakabilir ve böylece şyalarınızın farklı kişilerin eşyaları ile karışmasının önüne geçmiş olursunuz. Firma olarak kullanmış olduğumuz depoların rutubet sorunu olmadığının ve kamera ile 7/24 korunduğunun bilinmesini isteriz. Birçok evden eve nakliyat hizmetini etkin olarak veren firmamız, bu alanda da son derece başarılıdır. Uluslararası kalite standartlarında verdiğimiz eşya depolama hizmetinde, eşyalarınızı özenli bir şekilde paketliyor ve nemden etkilenmemesi için gerekli bütün önlemleri alıyoruz. Havalandırma sisteminin olduğu depolarımızda eşyalarınızın güven içinde olduğunu bilmenizi isteriz. Hizmet almak için bize ulaştığınızda, ekiplerimiz hemen yola çıkmakta ve eşyalarınızı paketledikten sonra alarak depolarımıza kadar getirmektedir. Bu ise size önemli bir kolaylık sağlar.

Evinize sığmayan fazla eşyalarınızı artık atmanıza gerek kalmayacak. İstanbul Eşya Depolama yanınızda. Ekonomik fiyatlar ile ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz. Yazlık veya kışlık eşyalarınız için her ebatta kapalı depo alanımız mevcuttur. Ev eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz iyileştirilmiş hava koşullarına sahip eşya depolarımız mevcut olup eşyalarınızı her türlü olumsuz hava koşullarından muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı, tam donanımlı depolarımızda muhafaza ediyor ve sizler rahat bir şekilde günlük hayatınıza devam ederken eşyalarınızın güvenliğini sağlayan güvenlik görevlileri iş eşyalarınızı koruyor. Eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ederken ekstra güvenliğini sağlamak için eşyalarınıza teslim gününe kadar sigorta yapıyoruz. Ev eşyası depolama için İletişim Formunda depoya bırakmayı düşündüğünüz eşya miktarını yazmanız durumunda size ev eşyası depolama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. İsterseniz eşyanızın depolanacağı yeri de görebilirsiniz.

Eşya Depolama İşleminde Güvence

Eşya depolarımız kendi öz mülklerimizdir. Depo alanlarımız dışarıdan panjur sistemi ile muhafaza edilmektedir. Depolarımız düzenli olarak havalandırma ve haşere ilaçlaması yapılan yerlerdir. Eşyalarınız size ilk günkü gibi teslim edilmektedir. Kiralık Eşya Depoları fiyatları ve saklama koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Bir nakliyat hizmeti bünyesinde en önemli konulardan biri de, eşya depolama hizmetinin profesyonel ellerde, kusursuz bir biçimde yapılmasıdır. Bunun için ise önemli olan kaliteli bir nakliyat firmasının belirli yerlerde, sürekli olarak temiz tutulan ve farklı boylarda seçenekleri olan depoların bulunmasıdır. Bazı nakliyat hizmetlerinde, özellikle şehirler arasın uzun yolculuklarda eşyaların bir günlüğüne depolanması gerekebilir. Bunun profesyonel bir şekilde yapılabilmesi için ise tek büyük ve kaliteli bir nakliyat firmasının bünyesinde her daim temiz tutulan, tecrübeli çalışanların bulunduğu depolara sahip olmasıdır. Bu sayede hem eşyaların bakımı düzgün olarak yapılır hem de nakliyat çalışanları dinlenme fırsatını bulur. Bu yüzden en doğru tercih, depolama hizmetlerini büyük bir ciddiyetle ele alan ve birbirinden değişik depolama odalarına sahip nakliyat firmaları ile çalışmaktır.

Eşya depolama fiyatları

Bir eşya depolama için sadece nakliyat sırasında değil, aynı zamanda birçok değişik nedenlerden ötürü de yapılabilmektedir. Bunlar arasındaki en önemli konulardan biri hiç şüphesiz bir evden çıkma ve başka bir ev bulana kadar eşyaların depolanmasıdır. Ya da fazlalık olan eşyaların henüz ne yapılmasına karar verilmediği eşyalar da olabilir. Önemli diğer amaç ise satışının yapılacağı birbirinden farklı eşya çeşitlerinin, bir nakliyat firması bünyesinde depolanmasıdır. Bu tür depolar değişik boyutlarda ve iç kısmında da farklı odaları olabilir. İçeriden bir eşya çıkmış ise hemen profesyonel bir şekilde temizlikleri yapılır ve daha sonra özel kokular sıkılarak tamamen temizlendikten sonra, yeni gelen eşyalar depolanır. Bu eşyalar farklı nedenlere göre fiyatlandırılır. Bunlar arasında eşyaların sayısı ve büyüklüğü, kalma süresi ile birlikte kaç odalı olup olmayacağına dair eşya depolama hizmetinde fiyatlarda bir takım değişiklikler yaratabilmektedir.

Depolama işleminde bakım ve havalandırma

Herhangi bir eşya çeşidi depolara konduğu zaman iş bitmemektedir. Tüm eşyalar, kalacağı süre boyunca sürekli olarak gözetim altında tutulur ve sayımları da düzenli bir şekilde çıkarılmış liste bünyesinde yapılır. Bu sayede özellikle bir müşteri geldiği zaman bir eşyasına bakmak ya da almak istediğinde, eşya depolama kısmına özel olarak hazırlanmış olan liste kapsamında eşyasına kolay bir şekilde ulaşabilir.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır