Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATESENLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma olayları toplumumuzda genel olarak zahmetli ve stresli olduğu görüşündedir. Özellikle de şehirlerarası taşınma olayları şehir içi taşınma olaylarından çok daha fazla zahmetli ve stresli olduğu düşünülür. Ancak günümüzde daha yaygın olarak tercih edilen evden eve nakliyat firmaları ile bu durumun zahmetli ve stresli olduğu görüşü git gide azalmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları sayesinde taşınma olayları daha kolay hale gelmiştir. Evden eve taşınma firmaları hangi ürünlerin ne tür malzemeler ile paketlenmesi gerektiğini ve bu paketlenen ürünlerin kamyona nasıl yetiştirildiği hakkında uzman bilgisine sahiptirler. Evden eve taşınma firması ile sorunsuz bir taşınma mümkündür. Evden eve taşınma firmasından biri de Esenler nakliyat şirketidir.

  Evden eve nakliyat firmaları nelerle ilgilenir?

 Taşınacak eşyaları önceden görerek hangi eşyaların hangi malzemelerle taşınacağını belirler. Demontaj masrafına gerek kalmadan bu işleri kendileri hallederler. Taşınacak olan kolileri ve paketleri hiç bir zarar meydana gelmeyecek şekilde üst üste yığarlar. Taşınacak eşyaların hepsini alacak şekilde kamyonetin geleceği konusunda garanti verir. Daha sonra taşınacak eve gelindiğinde sizin isteğiniz üzerine eşyaları yerleştirir. Eğer montaj işleri varsa da onları da gerçekleştirir. İsteğiniz üzerine ev temizleme işlemini ek ücret dahilinde gerçekleştirirler.

  Taşınma olaylarında neler göz önünde bulundurulmalıdır?

 Taşınmak istediğimiz evin yol durumu hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bu sayede kırılma riski taşıyan eşyaların kırılma riski daha az olacaktır. Evden eve taşıma firması olan Esenler nakliyat ile uygun bir fiyat ile anlaşmaya varılmalıdır. Firma eşyaları görerek ve gideceği yeri görerek bilgi alır. Daha sonra sözleşme imzalanır. Eğer Esenler nakliyat firması eşyaları sigortalatmış ise eşyalarda meydana gelen hasarlardan firma sorumluluğu üstlenir. Son olarak taşıma sırasında Esenler nakliyat firmasının yanında durarak her şeyi görmelisiniz