• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Çekmeköy Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Nakliyat Firmaları

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat


Gelişen teknoloji sayesinde geçmişe göre daha az beden gücüyle yapılmaya başlanan Çekmeköy evden eve nakliyat, insanların yaşam kalitelerini etkileyen bir hizmettir. Geçmişte amatör olarak yapılan ve genellikle taşınan kişilerin akrabaları ve komşuları tarafından üstlenilen bu görev, günümüzde ise tamamen profesyonel olarak yapılmaktadır. Çekmeköy nakliyat firmaları tarafından verilen profesyonel hizmet sayesinde insanların eşyalarına en ufak bir zarar gelmeden taşıması mümkün olmaktadır. Fakat bunun için kaliteli bir firma seçimi yapılması gerektiğinin unutulmaması gerekir. Aksi durumda ciddi bir hayal kırıklığı yaşanması söz konusu olabilir.

çekmeköy evden eve nakliyat

Günümüzde insanların genel olarak apartman dairelerinde yaşadığı ve apartmanların ise çok katlı olduğu bilinen bir gerçektir. Apartmanlara eşya çıkartmak ya da yüksek bir kattan eşya indirmek tamamen beden gücüyle yapılabilir, fakat bu noktada taşımayı yapan kişiler kısa sürede yorulur ve bu yorgunluğa bağlı olarak eşyaların hasar alması söz konusu olabilir. Ayrıca apartmanın kat sayısı arttıkça taşıma süresinin de artacağının bilinmesi gerekir. Tüm bu olumsuzlukları gidermek için günümüzde Çekmeköy asansörlü nakliyat hizmeti verilmektedir. Buradaki asansörün apartmanlarda bulunan asansörler olmadığı bilinmelidir. Söz konusu sistemler Çekmeköy evden eve nakliyat firmaları tarafından getirilmekte ve uygun bir balkona kurulmaktadır. Daha sonra ise paketlenmiş olan eşyalar balkondan asansöre yüklenmekte ve direkt olarak aracın yanına indirilmektedir.

 • çekmeköy Nakliye
 • çekmeköy evden eve
 • çekmeköy nakliyat
Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy Nakliye Firmaları


Çekmeköy evden eve nakliyat sırasında kullanılan Asansörlü taşıma sisteminin farklı avantajlarından bahsetmek mümkündür. Öncelikle bahse konu işlemin taşıma süresini kısalttığı bilinmelidir. Çünkü eşyalar sadece dakikalar içinde yüksek katlardan direkt olarak aracın yanına indirilir. Daha sonra ise yükleme işlemi yapılır. Bir diğer avantaj olarak da eşyaların güvenliğinin sağlanması gösterilebilir. Bu yöntem kullanıldığında eşyalar dar merdiven aralıklarından taşınmak zorunda kalmaz ve bu da eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Çekmeköy nakliye firmaları arasında verdiği himetin sonuna kadar arkasında duran firmamız gerçek zmaanlı taşıma fiyatları ile büyük bir farkındalık yaratmaktadır. Nakliye fiyatlarında özellikle taşınacak eşyaların miktarının son derece etkili olduğu bilinmelidir. Hizmet kalitesi de yine ödenecek rakamları fazlasıyla etkiler.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • arama zamanı
  ÇEKMEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

  Çekmeköy taşıma işleri için dilediğiniz zaman telefonlarımzıdan bizleri arayabilirsiniz.

 • taşımacılık
  ÇEKMEKÖY ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

  Tepe Nakliyat şehirler arası nakliye hizmeteleriniTürkiye'nin tüm il ve ilçelerine vermektedir.

 • hızlı teslimat
  ÇEKMEKÖY ZAMANINDA TAŞIMA

  Bizimle sözleşme imzalayan müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saatte kadromuzu gönderiyoruz.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır