• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Beykoz Nakliyat

Beykoz Taşıma Firması

Beykoz Evden Eve Nakliyat


İstanbul Beykoz ilçesinde ev taşımak isteyenlerin profesyonel hizmet alması gerekir. Beykoz evden eve nakliyat firmaları, bu noktada hizmet vermekte ve sizlerin beklentilerini üst seviyede karşılamaktadır. Bunlardan birisi de firmamızdır ve verdiği kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerini yüksek seviyede memnun etme başarısına sahiptir. Ev taşımak, geçmişte yapıldığı gibi tamamen beden gücüne dayalı olarak yapılacak bir iş değildir. Bunun nedeni ise hem eşyaların genel yapısının değişmesi, hem de apartmanların kat sayılarının ciddi şekilde artmasıdır. Yani tamamen insan gücü ile eşyaların onuncu kattan indirilerek farklı bir binadaki dokuzuncu kata çıkarılmasının mümkün olmadığını söylemek yanlış olmaz. Bu ve benzer durumlardan dolayı artık Beykoz evden eve nakliyat işi profesyonel olarak yapılır ve burada teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanılır.

ataşehir evden eve

Ev taşımalarının yapılmasın için faaliyet gösteren firmaların hizmet kalitelerinin farklı olduğunun bilinmesi gerekir. Bundan dolayı da ilk olarak fiyata bakılmamalı ve tamamen hizmet kalitesine odaklanılmalıdır. Eğer kaliteli bir Beykoz evden eve nakliyat şirketi ile anlaşmışsanız, evinizin taşımasını aşağıdaki gibi yapacaktır. Firma olarak aşağıda yer alan hususlara göre hareket ediyor ve eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutuyoruz.

 • Ataşehir Nakliye
 • ataşehir nakliye
 • Ataşehir nakliyeci
Beykoz Nakliye Şirketlari

Beykoz Evden Eve Nakliye Firması


İlk olarak eşyaların tamamının listesi çıkarılır ve bunlar üzerinden eşyalar sigortalanır.
Eşyaların sigortalanması için çıkarılan listeden yararlanılarak taşıma planı oluşturulur.
İlk olarak su bağlantısı olan eşyaların tesisatçımız tarafından sistemden çıkarılması gerçekleştirilir.
Büyük boyutlu mobilyalarınız marangozumuz tarafından demonte hale getirilir.
Eşyaların tamamı paketlenir.
Paketlenemeyecek kadar büyük olan eşyalar ise naylon kağıt ve benzer ambalaj malzemeleri ile sarılır.
Beykoz asansörlü nakliyat sistemi ile eşyalarınız aracın yanına kadar indirilir.
Yeni evinize eşyalarınız yine asansör ile çıkarılır.
Mobilyalarınızın ve diğer eşyalarınızın kurulumu yapılır ve böylece işlem tamamlanır.
Yukarıda yer alan adımlar incelendiğinde belli bir plan çerçevesinde taşımanın gerçekleştiği görülecektir. Beykoz evden eve nakliyat firmaları arasında özel bir yeri olan firmamızla görüşmeden evinizi taşıtmayın.

Beykoz Evden Eve Nakliyat ve eşya depolama hizmetleri için bizi arayın. Beykoz ev taşıma işi uzman ekiplerimiz ve kapalı araçlarımız ile Avrupa standartlarında yapılmaktadır. Tüm eşyalarınız evinizden paketlenerek kapalı araçlarımıza konulmakta ve yeni evde kurulum personelimiz desteğiyle yapılmaktadır. Beykoz bölgesi büyük müstakil evlerin ve yoğun eşyalı evlerin olduğu bir bölgedir. Bu bölgede sayılı firma iş yapabilme kapasitesindedir. Firmamız da işinizi layıkıyla yapabilecek personel ve araçlara sahiptir. Beykoz Nakliyat Firmaları genelde bu bölgedeki taşımaları 2 gün olarak planlamaktadırlar. Bizler eşya miktarına göre personel tahsis ederek eşyanızı en kısa sürede güvenle taşımaktayız. Paketleme materyallerimizin tamamı eşyalarınızı korumaya haiz malzemeden üretilmiştir. Hijyenik pakaetleme sistemi ile eşyalarınıza zarar vermeden taşımanızı yapıyoruz. Evde bulunan tüm mobilyalar ve diğer hassas malzemeler korunaklı paketleme materyalleri ile sarılıp taşınır. Ambalajsız hiç bir eşya taşıması yapılmamaktadır. Beykoz ev taşıma işi dışardan 4 hamal ile yapılabilecek bir iş değildir. Bu işi ehil ve layıkıyla yapabilecek firmalara verin, huzurunuz kaçmadan taşımanız yapılsın.

Hemen Arayın
444 5 906
24/7 Arayın
 • BEYKOZ EVDEN EVE NAKLİYAT

  Beykoz'da taşınmak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

 • BEYKOZ TAŞIMACILIK

  Eşyanızı taşımak için sürekli bir aracımız kapıda hazır bekler.

 • ZAMANINDA TESLİMAT

  Aldığımız yükü, eşyayı zamanında size teslim ediyoruz. .

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır