Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATBEYKOZ EVDEN EVE NAKLİYAT

Beykoz Evden Eve Nakliyat ve eşya depolama hizmetleri için bizi arayın. Beykoz ev taşıma işi uzman ekiplerimiz ve kapalı araçlarımız ile Avrupa standartlarında yapılmaktadır. Tüm eşyalarınız evinizden paketlenerek kapalı araçlarımıza konulmakta ve yeni evde kurulum personelimiz desteğiyle yapılmaktadır.

Beykoz bölgesi büyük müstakil evlerin ve yoğun eşyalı evlerin olduğu bir bölgedir. Bu bölgede sayılı firma iş yapabilme kapasitesindedir. Firmamız da işinizi layıkıyla yapabilecek personel ve araçlara sahiptir. Beykoz Nakliyat Firmaları genelde bu bölgedeki taşımaları 2 gün olarak planlamaktadırlar. Bizler eşya miktarına göre personel tahsis ederek eşyanızı en kısa sürede güvenle taşımaktayız.

Paketleme materyallerimizin tamamı eşyalarınızı korumaya haiz malzemeden üretilmiştir. Hijyenik pakaetleme sistemi ile eşyalarınıza zarar vermeden taşımanızı yapıyoruz. Evde bulunan tüm mobilyalar ve diğer hassas malzemeler korunaklı paketleme materyalleri ile sarılıp taşınır. Ambalajsız hiç bir eşya taşıması yapılmamaktadır. 

Beykoz ev taşıma işi dışardan 4 hamal ile yapılabilecek bir iş değildir. Bu işi ehil ve layıkıyla yapabilecek firmalara verin, huzurunuz kaçmadan taşımanız yapılsın.