Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATBAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve bağcılar nakliyat ile taşıma nakliyatı yapılırken ilk yapılması gereken şey bir taşınma planı oluşturulması gerekmektedir. Bu plan yaklaşık olarak 5 – 6 hafta öncesinden hazırlanması gerekmektedir.

 Nakliye sürecinin aşamaları bir bir belirlenir. Nakliyat sürecinin ne zaman biteceğini tahmin ettikten sonra taşınılan eve ne zaman geçileceği ve Bağcılar nakliyat ile ne zamanları gerektiğince iletişime geçilmesi gerektiği belirlenmeli. Önceden belirlenmiş olan planlar sayesinde, her an oluşma ihtimali olan gecikme ve aksilikleri de büyük bir sorun olmadan kısa zaman içerisinde kolay bir şekilde halledilebilir. Taşınma planında bulunmakta olan püf nokta ise, taşınılan evin bölgesine göre düzenlenmesidir. Mesela o bölgede trafik yoğunluğu var ise planda zaman ayarlanması mutlaka yapılmalıdır.

 Sözleşme

  Bağcılar nakliyat firması ile yapılması gereken diğer şey ise, gerektiği için mutlaka sözleşme yapılmalıdır. Belirli maddelere göre yapılan sözleşmede elbette müşterinin isteğine göre değişim talebi bulunmaktadır.

 Eşyaların paketlenmesi

 Nakliyat sürecinde eşyaların taşınması sırasında kırılacak bir şey olmaması için sağlam bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Küçük ve kırılmayacak olan eşyaların paketlememesi yapılmayabilir ancak büyük ve yüksek değere sahip olan eşyaların mutlaka paketlenmesi yapılmalıdır. Kırılma tehlikesi olan malzemelerin üstüne de mutlaka kırılabilir madde şeklinde etiketlerinde yapıştırılması gerekir. Bağcılar nakliyat  ile yapılan nakliyat sürecinde, yeni taşınılan eve göre de mutlaka eşyaların paketlenmesi de ayarlanabilir. Yolun uzun olması ve trafiğinde yoğun olduğu alanlarda mutlaka eşyaların paketlemelerini sıkı bir şekilde yapılması gerekmektedir.