• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Avcılar Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Nakliye Eşya Depolama

Avcılar Evden Eve Nakliyat


Avcılar nakliyat, Avcılar evden eve, Avcılar ofis taşıma, Avcılar eşya depolama ve Avcılar şehirler arası nakliyat işlemleri firmamız bünyesinde verilen hizmetlerdendir. Ev taşımalarının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için tercih edilecek nakliyat firmaları, bu alanın en iyileri olmalıdır. Günümüzde gerçek işi Avcılar evden eve nakliyat firmalar dahi burada faaliyet göstermektedir. Geçici işçiler ile ev taşımaları yapan bu firmaların hizmet kalitesi son derece düşüktür ve eşyaların güvenliklerini ciddi şekilde tehlikeye atarlar. Bahse konu husus sebebiyle insanların taşımacılık alanında firma seçerken dikkatli olması gerekir.

Avcılar evden eve nakliyat

Uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteren firmamız, vermiş olduğu hizmet ile bu alanın en iyilerinden birisi olmuştur. Hizmet kalitemiz, uluslararası kalite standartlarının üzerinde olup, beklentileri tam olarak karşılama noktasında son derece başarılıdır. Avcılar ofis taşıma, eşya depolama gibi farklı hizmetleri de veren firmamızın öncelikli amacı para kazanmak değil, sizin beklentilerinizi karşılayarak memnun olmanızı sağlamaktır. Bundan dolayı da Avcılar evden eve nakliyat işini yaparken teknolojinin vermiş olduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanır ve gerçek işi taşıma ve nakliye olan personelleri istihdam eder.

 • Avcılar Nakliye
 • Avcılar evden eve
 • Avcılar nakliyat
Nakliye Şirketleri

Avcılar Nakliyat Firmaları


Ev taşıması yaparken önceliğin eşya güvenliği olması gerekir. Firma olarak Avcılar evden eve nakliyat hizmetini verirken, eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan önlemleri en üst seviyede alıyor ve eşyalarınıza herhangi bir darbe gelmemesi için bütün imkanları zorluyoruz. Bu kapsamda Avcılar asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor ve eşyalarınızın dar merdivenlerden değil, geniş asansör sistemlerinden aşağıya inmesini sağlıyoruz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Günümüzde nakliye işi yapan çok sayıda firma vardır ve bunların hizmet kalitesi arasında da ciddi bir fark bulunur. Dolayısıyla da Avcılar evden eve nakliyat için ödenmesi gereken rakamın da farklılık gösterdiği söylenebilir. Bu durum sebebiyle bazı insanlar, düşük fiyata kanarak, düşük hizmet kalitesi olan firmaları seçer ve bunun sonucunda ise eşyaları hasar alır. Avcılar evden eve nakliyat fiyatları, hizmet kalitesinin haricinde de farklı etkenlerden etkilenir. Bunların tamamı bilinmeden ödenmesi gereken rakamın ne olacağını söylemek çok zordur. Gidilecek mesafe, evlerin hangi katta olduğu, eşyaların miktarı ve benzer unsurlar dikkate alınarak, hizmet kalitesini düşürmeden firma olarak size en uygun rakamları sunacağımıza emin olabilirsiniz.

 • Avcılar nakliyat
  24/7 Hizmet

  Avcılar evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Avcılar nakliye
  Avcılar Ofis Taşıma

  Avcılar ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır