Tepe Nakliyat

TEPE NAKLİYATATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Ataşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama sayfasına hoşgeldiniz. Ataşehir merkezde bulunan ofisimiz ile Ataşehir Bölgesinde ev ve ofis taşımak veya depolamak isteyen müşterilermize kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Size çok yakın olan ofisimizi ziyaret edebir ve almak istediğiniz hizmet ile ilgili yüz yüze görüşme olanağı sağlayabiliriz.

Ataşehir İstanbul İlçesi olduktan sonra yüksek katlı binaların ve son dönemde ise Finans Merkezinin kurulacağı bir yer haline geldi. Ataşehir her gün büyüyen ve gelişen bir ilçedir. Bu büyüme ile beraber yeni konut ve evlerin hızla yapıldığı bir ilçedir. Bu durum ise taşıma ihtiyacının ne kadar büyük olduğunu göstermektedir. 

İster Ataşehir Nakliyat isterseniz de başka bir nakliyat ihtiyacınız olduğunda bizi arayabilir ve uygun fiyatlar ile taşımanızı yaptırabilirsiniz. Kalifiye personel ve son model araçlar ile yaptığımız taşımalarda ihtiyacınız olan her şeyi yapıyoruz. Elektrikçisinden tesisatçısına uzman montörler ile mobilyalarınızı düzdün bir şekilde kuruyoruz.

Eşyalarınız mobilyalarınız baloncuklu naylonlar ile ambalajlanmakta ve yeni evde kurulum tarafımızdan yapılmaktadır. Taşıma sırasında olası kazalar karşı eşyalarınızı sigortalayarak taşıyoruz. Firmamız Kaskolu Nakliyat konusunda rakipsizdir.

Ataşehir İlçesine bağlı semtler; 

Atatürk, Ferhatpaşa, İçerenköy , Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mustafakemal, Örnek, Yeniçamlıca , Yenisahra