• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Adalar Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat


Adalar nakliye firmaları olarak evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma ve eşya depolama alanlarında uygun nakliyat fiyatları ile hizmet vermekteyiz.İnsanlar, yaşadıkları evlerden bazen iş değişikliği, bazen yeni alınan ev, bazen de farklı bir nedenden dolayı taşınmak zorunda kalır. Bu aşamada sorun yaşamak istemeyenler Adalar evden eve nakliyat hizmeti alır ve bu işlemi profesyonel anlamda yaparak sorun yaşamazlar. İnsanların ev taşıma noktasındaki ihtiyaçlarından dolayı nakliyat hizmetleri ciddi şekilde gelişim göstermiş ve insanların beklentilerini rahatlıkla karşılayacak seviyeye gelmiştir.

Adalar Nakliyat

Ev taşıması, dışarıdan bakıldığında basit bir işlem gibi gözükse de durum aslında öyle değildir. Sadece insan kuvvetine bağlı olarak yapılacak bir işlem olmayıp, ciddi bir uzmanlık gerekir. Yani ben güçlüyüm, bende bu eşyaları aşağıdaki kamyona kadar taşırım gibi bir durum söz konusu değildir. Bu alanda hizmet veren kişilerin önemli bir tecrübesinin olması ve eşyaları nasıl taşıyacaklarını bilmesi gerekir. Aksi durumda taşıma işlemi tam bir hayal kırıklığına dönüşür ve bazı eşyalar kullanılamaz hale gelir.

 • Adalar Nakliyat
 • adalar evden eve
 • adalar taşımacılık

Adalar Nakliyat Firmaları


Adalar Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır? Adalar evden eve nakliyat yapılırken, dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken farklı hususlar vardır. Bu alanda faaliyet gösteren firmalar, kendi tecrübeleri ve insanların isteklerine bağlı olarak kendilerini sürekli geliştirmektedir. Geçmişte yapılan taşıma ile günümüzde yapılanlar, karşılaştırıldığında aradaki fark net olarak görülecektir.

Profesyonel nakliyat firmaları, öncelikle taşınacak olan evi detaylı olarak inceler ve taşımanın nasıl yapılacağına karar verir. Bu aşamadan sonra ise evin hangi gün taşınacağı bilgisi alınarak ilgili günde söz konusu eve gelinir. Öncelikle ev içinde bulunan büyük mobilyaların sökümü yapılır ve çıkan parçalar uygun bir şekilde paketlenir. Bu işlem bütün eşyalar için yapılır. Paketlerin dışına balonlu naylon sarılır ve olası darbelerden daha etkilenmesi sağlanır. Eşya güvenliği Adalar evden eve nakliyat işlemi için çok önemlidir. Paketleme aşamasından sonra ise eşyaların aşağıya indirilmesi aşamasına geçilir. Bunun için asansör kullanılması, nakliyenin hem daha güvenli, hem de daha hızlı yapılmasını sağlar. Asansör, evin uygun bir balkonuna ya da penceresine kurulur. Böylece eşyalar, dar merdiven aralığından taşınmak zorunda kalmaz. Bu durum ise eşyaların herhangi bir zarar görme ihtimalini neredeyse sıfıra indirir.w

 • Adalar nakliyat
  24/7 Hizmet

  Adalar evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Adalar nakliye
  Adalar Ofis Taşıma

  Adalar ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır