• 444 5 906

 • info@evdenevenakliye.com.tr

 • Pzt - Cts : 08.00 - 19.00

Adalar Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat


İnsanlar, yaşadıkları evlerden bazen iş değişikliği, bazen yeni alınan ev, bazen de farklı bir nedenden dolayı taşınmak zorunda kalır. Bu aşamada sorun yaşamak istemeyenler Adalar evden eve nakliyat hizmeti alır ve bu işlemi profesyonel anlamda yaparak sorun yaşamazlar. İnsanların ev taşıma noktasındaki ihtiyaçlarından dolayı nakliyat hizmetleri ciddi şekilde gelişim göstermiş ve insanların beklentilerini rahatlıkla karşılayacak seviyeye gelmiştir.

Ev taşıması, dışarıdan bakıldığında basit bir işlem gibi gözükse de durum aslında öyle değildir. Sadece insan kuvvetine bağlı olarak yapılacak bir işlem olmayıp, ciddi bir uzmanlık gerekir. Yani ben güçlüyüm, bende bu eşyaları aşağıdaki kamyona kadar taşırım gibi bir durum söz konusu değildir. Bu alanda hizmet veren kişilerin önemli bir tecrübesinin olması ve eşyaları nasıl taşıyacaklarını bilmesi gerekir. Aksi durumda taşıma işlemi tam bir hayal kırıklığına dönüşür ve bazı eşyalar kullanılamaz hale gelir.

 • Adalar Nakliyat
 • adalar evden eve
 • adalar taşımacılık
Nakliye Şirketleri

Adalar Nakliyat Firmaları


Adalar Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır? Adalar evden eve nakliyat yapılırken, dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken farklı hususlar vardır. Bu alanda faaliyet gösteren firmalar, kendi tecrübeleri ve insanların isteklerine bağlı olarak kendilerini sürekli geliştirmektedir. Geçmişte yapılan taşıma ile günümüzde yapılanlar, karşılaştırıldığında aradaki fark net olarak görülecektir.

Profesyonel nakliyat firmaları, öncelikle taşınacak olan evi detaylı olarak inceler ve taşımanın nasıl yapılacağına karar verir. Bu aşamadan sonra ise evin hangi gün taşınacağı bilgisi alınarak ilgili günde söz konusu eve gelinir. Öncelikle ev içinde bulunan büyük mobilyaların sökümü yapılır ve çıkan parçalar uygun bir şekilde paketlenir. Bu işlem bütün eşyalar için yapılır. Paketlerin dışına balonlu naylon sarılır ve olası darbelerden daha etkilenmesi sağlanır. Eşya güvenliği Adalar evden eve nakliyat işlemi için çok önemlidir. Paketleme aşamasından sonra ise eşyaların aşağıya indirilmesi aşamasına geçilir. Bunun için asansör kullanılması, nakliyenin hem daha güvenli, hem de daha hızlı yapılmasını sağlar. Asansör, evin uygun bir balkonuna ya da penceresine kurulur. Böylece eşyalar, dar merdiven aralığından taşınmak zorunda kalmaz. Bu durum ise eşyaların herhangi bir zarar görme ihtimalini neredeyse sıfıra indirir.w

 • Adalar nakliyat
  24/7 Hizmet

  Adalar evden eve nakliyat ile alakalı aklınıza gelebilecek tüm sorularınızın yanıtı burada

 • Adalar nakliye
  Adalar Ofis Taşıma

  Adalar ofis taşıma hizmeti kurumsal alanda verdiğimiz hizmetlerden biridir. Detaylar için arayın.

 • zamanında teslimat
  Herşey Zamanında

  Profesyonel kadrolarımız herşeyi zamanında teslim eder. Zaman programınıza harfiyen uyar.

NAKLİYE SÜRECİ

NASIL ÇALIŞIYORUZ


 • 1
  kusursuz planlama
  KUSURSUZ PLANLAMA
 • 2
  montaj ve paketleme
  DEMONTAJ VE PAKETLEME
 • 3
  araca taşıma
  ARACA TAŞIMA
 • 4
  yerleştirme
  YERLEŞTİRME VE MONTAJ
MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Söz Sırası Sizde


“ 12 Ocak 2015’te oldukça zor hava koşullarında hiç hasarsız bir taşınma gerçekleştirdiniz. Ekip tam vaktinde geldi, güleryüzle ve profesyonelce çalıştı. Saat 17:30’ta her şey bitmişti. Ekibin başındaki Erdal Bey’e, tüm ekip elemanlarına ve organizasyonu yapan Muhammet Bey’e çok teşekkür ederim. Daha önceki kötü taşınma deneyimlerimden sonra ilk defa hiç sorunsuz bir taşınma yaşadım ve sözleşmede yazılan her şey yerine getirildi. Elinize sağlık.

Prof. Dr. Birgül Tantekin ERSOLMAZ
Öğretim Görevlisi

“ Muhammet Bey Merhaba,
Firmanızı imternetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz...
Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler...

FATİH PORTAKAL
TV SUNUCUSU

“ Değerli Tepe Nakliyat Yoneticileri, 2 Nisan Cumartesi gunu Istanbul’ dan Adana’ ya tasinma orgazasyonum surecinde, gerek ilk gunku teklifin verilme asamasindan gerekse de evin toplanmasi ve yeni eve yerlestirilmesi surecinde eksiksiz ve zararsiz ve ozenli calismalari icin emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarim. Firmam bunyesinde ihtiyac duyulmasi durumunda gönul rahatligi ile referans olacagim ve tavsiye edecegim organizasyonunuzun ayni verimlilikle calismasini umit eder, iş hayatinizda basarilar dilerim.

BARAN BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager DHL Express

BİZİ TERCİH EDENLER

 • sanovel ilaç
 • procte gamble
 • tubitak
 • dijitürk
 • bilfen okulları
 • carrefour

Copyright © 2019 Tepe Nakliyat | Tüm Hakları Saklıdır